Gold Club

 

GOLD CLUB JA GOLD CLUB MEMBER 

Gold Club Member -arvonimeen ansioituu liikekumppani, joka tuo kuusi uutta liikekumppania BNI-ryhmiin. 

Gold Club Memberit saavat arvostusta muilta liikekumppaneilta, sillä uusi liikekumppani ryhmässä merkitsee aina mahdollisuutta liiketoiminnan ja myynnin kasvattamiseen. 

Gold Club Memberin tunnistaa mustasta nimikyltistä ja timanttipinssistä. 

 

Miten päästä Gold Clubiin? 

Kutsu aktiivisesti vieraita kokouksiin näkemään ja kokemaan miten BNI-liikekumppanuus voisi auttaa heitä. Kun vieras kokee, että kuuluminen BNI-organisaatioon kasvattaa hänen omaa liiketoimintaansa, yleensä hän jättää hakemuksen. Mitä useampi vieras, sitä useampi hakemus ja sitä useampi uusi liikekumppani ryhmään.

 

GOLD CLUB MEMBERS - TEAM FINLAND:

3 Diamond ( 18-23 members)
Tarja Kosonen - Mallipaino Oy - BNI Vantaa Aviapolis
Iida Repo – PopUp Media Oy – BNI Tampere Titanium
Pasi Pasanen - ADpro Oy - BNI Lahti Early Birds
 
2 Diamond ( 12-17 members )
Henri Arvonen - Adworks Oy - BNI Turku - Åbo 
Marko Hyyrynen - VMP Group Oy - BNI Turku Lightning 
Maiju Rihtniemi - Rihtniemi Law - BNI Espoo Vinbär
Esa Heinonen - Delta Auto - BNI Keskiuusimaa
Veli-Matti Kammonen - Finlandia Group - BNI Keskiuusimaa
Jarre Heikkilä - Validius Oy - BNI Turku Hurricane
Pasi Liukas - Konttorimix Oy - BNI Rauma Rocks
 
1 Diamond ( 6-11 members )
Auli Malimaa - Iloversum - BNI Espoo Star
Juha Kirjakoff - Painovoima Oy - BNI Espoo Star
Anneli Rosenberg - Talouskolmio Oy - BNI Espoo Vinbär
Samu Salminen - Carrot Varsinaissuomi - BNI Turku - Åbo 
Antti Lehtimäki - Konsulttiyhtymä Aika - BNI Turku - Åbo 
Johanna Saarinen - Painola Oy - BNI Turku Thunder
Arja Raatikainen - Adworks Oy - BNI Turku Lightning 
Hermanni Uusitalo - Domino Kiinteistöpalvelut Oy - BNI Turku Hurricane
Aki Toivio - Lämpöpuisto Oy - BNI Turku Hurricane
Petri Heinola - Koulutuspalvelu Vaikutus Oy - BNI Tampere Alpha
Topi Löfman - Suomen Tietoliikenne Oy - BNI Pori Syke
Tarja Nylund-Toiviainen – Fennia - BNI Pori Syke
Pauliina Nordberg - Hyvinvoinnin Walimo - BNI Rauma Rocks
Mikko Nurmi - Difilcon Oy - BNI Rauma Rocks
Taikuri Laurila - J-Magic - BNI Keskiuusimaa
Juha Turunen – LähiTapiola - BNI Lahti Early Birds
Maarit Lintukorpi - Trendi Liikennekoulu - BNI Lohja Lake
Juha Kuusinen - Kultaiset Neliöt - BNI Flow Stadi
Juho Tauriainen - Studio Salama -  BNI Oulu Explosion
Henrik Söderlund - Valkeus Oy - BNI Vantaa Aviapolis
Armin Paulus - Wilhelmina - BNI Turku - Åbo
David Ruley - LähiTapiola - BNI Flow Stadi
Tuula Hyyryläinen - Aimas Oy - BNI Lahti Early Birds
Simo Reilimo - Adworks Oy - BNI Turku Thunder
Miia Lehtinen - Tmi Lehtinen Miia - BNI Tampere Alpha
Tom Perjus - MakersPoint Oy - BNI Turku Hurricane
Nelli Kivinen - Nelli Kuvaa!  - BNI Espoo Vinbär
Irina Kallio - Veropalvelu Sofia - BNI Vantaa Aviapolis
Mari Vihervaara-Kallio - Maripuoti Ky - Salo Sharks
Stina Siikonen - Koolle Oy - Salo Sharks
Jari Laurila - Salon Vilpas Koripallo ry - Salo Sharks
Tiina Hurme - Solmia Yrityspalvelut - Oulu Explosion
Velipekka Hiltunen - Sarjamaalaamo - BNI Aviapolis
Antti Bang - Finlandia Group - BNI Turku Thunder
Marja-Liisa Torniainen - Pisteen paikka Oy - BNI Flow Royale
Ilkka Lehtonen - Painoryhmä - BNI Flow Royale
Kari Moisiola - MeValuation - BNI Flow Royale
Markus Selin - Rovaniemi Hirsitalot Oy - BNI Espoo Safiiri
Marko Piippa - Rantakartano - BNI Pori Karhu
Petri Björkbacka - Finlandia Group Oyj - BNI Espoo Vinbär
 
Onnittelut kaikille listalla oleville!
 

The Latest From BNI View All